امروز یکی ازون روزایی بود برام که همه چیز در یک جهت اشتباه پیش رفت

حتی یه کار ساده هم درست نشد

همه چیز بهم ریخت 

اگه بخوام مود الانم رو توصیف کنم دقیقا این شکلی ام 

دقیقا روز بدشانسیم بود 

عجیب اینکه اوها آسا امروز منو شانس اول گذاشته بود(خودمم نمی دونم چرا امروز اوها آسا رو چک کردم)

به خاطر همین گفتم بیام یکم تو بلاگم غر بزنم حداقل دلم خنک شه 

شما هم اینطوری هستید که نمی تونید به بقیه اعتماد کنید و کاری رو بهشون بسپارید ؟

خب من خیلی بدبینم و همیشه دوست دارم خودم تنها کارام رو انجام بدم ولی بعضی وقتها واقعا نمیشه 

ولی نمیدونم چرا بدشانسی منه یا دلیل دیگه ای داره هر وقت کاری رو به بقیه میسپارم حسابی همین یه درصد اعتمادم هم خدشه دار میکنن !

چرا آخه ؟ 

خیلی واقعا رو اعصابه هی منتتظر یکی باشی ولی اون شخص انگار نه انگار و آخرش هم اینقدر دیر میشه که خودت هم نمی تونی کاری از پیش ببری !

اهههه !!! ماتاکو ! چرا نمی تونید یکم مسئولیت پذیر تر باشید آخه ! 

من خودم تو مندوسگی جز ده تای اولم ولی اگه کسی ازم کاری بخواد هر طور شده تلاشم رو می کنم که ناامیدش نکنم 

اتفاقا همیشه به خاطر بقیه بیشتر جوگیر میشم تا خودم (واسه خودم در حالت مندوکسگی مطلقم)

خب دیگه زیاد غر زدم یکم الان بهترم 

از مزایای بلاگ همینه چون مال خودته و خودت  هر چی دوست داشته باشی میشه نوشت (خوشم میاد از بلاگ برای کیبورد فرساهایی مثه من خوبه)

پ.ن. راستی دارم انیمه ی Dororo رو آنگویینگ می بینم ! عالیه شاهکاره ! بعدا میام مفصل در موردش حرف میزنم !

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مجله هفتگي شيکسون استخدامی های سراسر کشور kashmarfootball EXERCISE_ONE ربات رایگان مدیریت گروه کفپوش دورالیت Michele شرکت مهرگان خودرو نشاط فیروزه لب گیری عاشقونه با طمعی شیرین و لذت بخش کفش کلاش کردی